Gold Shows

Chcete další speciální show na CameraLux? Podívejte se na naše "ZLATO UKAZUJE", a slibujeme, že nebudete zklamáni. "ZLATO UKAZUJE" jsou exkluzivní ukazuje, vytvořené cam modely předvést své zvláštní nadání. Tyto jsou živá vystoupení, ale obsah je vybrán modely. Potřebujete žetony k účasti. Tyto "GOLD UKAZUJE" opravdu divoké, nebudete chtít nechat ujít!

Ne gold shows ještě

New performers this Month

    Co Je ZLATÝ SHOW?

    "ZLATÝ SHOW" je předplacená show. Model rozhodne, co budou dělat v jejich show, jak dlouho to bude, a kolik členů musí přispívat do hodinky. Model klade za cíl počet "žetonů", oni chtějí, než se začne show, a jak dlouho se bude čekat na dosažení tohoto cíle. Model můžete si vybrat, jak začít zobrazovat předtím, než je dosaženo cíle, nebo si mohou vybrat zrušit. Pokud model zruší show, všichni členové budou vráceny, a model se dostává nic.

    Obsah "GOLD SHOW," rozhoduje modelu. Diváci jsou schopni komunikovat mezi sebou, ale modely ne chatovat s diváky, se zaměřují na poskytování super hot XXX show. Jakmile show začne, všichni členové, kteří zaplatili bude přijata na exkluzivní chat místnosti, kde se show bude stát. Můžete přispět více, než je minimální množství žetonů, pokud chcete ukázat, začít rychleji. Diváci jsou schopni přijít a jít od show jednou zaplatili, a diváci mohou platit připojit ukazují v každém bodu, jakmile to začalo. Náhrady jsou uvedeny pouze pokud model zruší show, není to do konce, nebo je problém s připojením.