Obecné informace

Pokud máte jakékoliv dotazy týkající se vašeho účtu, heslo, fakturační, nebo pokud máte technický problém, prosím, navštivte naše Často Kladené Otázky a podpora stránek.

Nový CameraLux?

Vítejte CameraLux, nejlepší místo pro live kamery! Na CameraLux, můžete sledovat živé webové kamery s amatérskými modely a skutečné pornohvězdami, a můžete chatovat s nimi taky! Všechny chaty a videa jsou živé (pokud se rozhodnete pre-nahraný pořad). Můžete chatovat s modelem, nebo můžete jen sledovat, jak provést privátní show pro vás!

Níže najdete nejčastěji kladené otázky a řešení společných CameraLux problémy. Prosím, neváhejte a kontaktujte naši live zákaznickou podporu s vaše otázky a obavy

Často Kladené Otázky

Vítejte CameraLux FAQ. Jsme uvedeny odpovědi na některé z nejčastěji kladených otázek. Pokud nenajdete řešení vašeho problému, kontaktujte zákaznickou podporu pro rychlou odezvu.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Zákaznická Podpora

Pokud vaše otázka není zodpovězena zde, nebo pokud máte technický problém, naši zástupci zákaznické podpory jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce, aby pomohli.

KONTAKTUJTE NAŠI ZÁKAZNICKOU PODPORU

Fakturace Zákaznických Služeb

Nabízíme diskrétní fakturace pro naše zákazníky. Pokud se rozhodnete přistupovat k jakýmkoli jasně označeny placené služby, fakturační prohlášení se zobrazí jeden z následujících:

  • Epoch.com*cameralux
  • SEGPAY*LUX
  • CCBILL.COM
  • Conteudo1u2wn3
  • WirecardLUX

Epoch Fakturační Podpory

Prosím, navštivte http://www.epoch.com

SEGPAY Fakturační Podpory

Prosím, navštivte https://cs.segpay.com/