Anti-Spam Politiky

CameraLux má nulovou spam toleranci - nepřijímáme SPAM!

Odesílání provoz od nevyžádané /spamové E-mail bude mít za následek ukončení vašeho účtu a vaše finanční prostředky získané budou ztraceny.

CO JE SPAM?

Jakákoli forma nevyžádané reklamy prostřednictvím e-mailu, diskusních skupin, IRC příspěvky, a/nebo instant messaging klienty. Jakýkoliv SPAM stížnost je důvodem pro okamžité ukončení. To je velmi vážná věc. NE poslat e-mail komukoliv, kdo nemá ověřitelné žádost o informace.

Jaké typy reklamy jsou považovány za SPAM?

  • Žádné neověřitelný non opt-in e-mailem. Hromadné e-mailem (zaslání e-mailové reklamy, aby osoby uvedené na e-mailovou adresu, vést seznam). Reklama s hromadné e-mailové služby (firmy, kteří se budou posílat e-mail, inzerát, aby osoby uvedené na e-mailovou adresu, vést seznam pro vás) bude důvodem k okamžitému ukončení účtu.
  • Diskusní Vysílání. Vysílání komerčních zpráv je spam a žádné stížnosti od diskusní skupiny moderátorů bude důvodem k okamžitému ukončení účtu.
  • IRC / CHATU / ICQ Klienty, nevyžádaných zpráv prostřednictvím jakéhokoli média, včetně chatovací místnosti a rychlé zprávy jsou považovány za NEVYŽÁDANOU poštu.

JAKO ODPOVĚDNÝ ČLEN CYBER SPOLEČENSTVÍ, TOTO MÍSTO UDRŽUJE PŘÍSNOU POLITIKU ZAKAZUJÍCÍ JAKÉKOLI TŘETÍ STRANY OD ODESLÁNÍ JAKÝKOLI PROPAGAČNÍ E-MAILY JMÉNEM STRÁNKY - VYŽÁDANÁ NEBO NEVYŽÁDANÁ. TO ZNAMENÁ, ŽE JSME SE JÍT NAD RÁMEC POUHÉHO ZÁKAZU NEVYŽÁDANÉ POŠTY. ABY SE VĚCI JEŠTĚ JASNĚJŠÍ PRO VŠECHNY NENECHÁME NIKOHO POSÍLAT ŽÁDNÉ E-MAILY NAŠÍM JMÉNEM. NAVÍC, SAMOTNÉ STRÁNKY JEN POSÍLÁ E-MAILY OSOB, KTEŘÍ SE ZAREGISTROVALI NA WEBU. TYTO DVĚ POLITIKY TVOŘÍ NÁŠ SILNÝ "ANTI-SPAM POLITIKY".

Jak budeme fungovat?

V každém případě, že obdrží stížnost týkající se jednoho z našich přímého marketingu/pobočky a/nebo jakékoli jiné třetí strany, odesílání e-mailů na náš účet, naše Zneužívání Tým okamžitě zahájí vyšetřování.

Je důležité pochopit, že Zneužívání Tým zkoumá každou stížnost jsme obdrželi! Pobočky/direct marketingu, našel náš Zneužívání Tým, aby byla podpora tohoto webu e-mailem tvář ukončení její/jeho účtu u nás a případné propadnutí zisku.

V extrémních případech, naše Právní Oddělení se také podílí. Prosím, Zprávu E-mail/Spam obdržel v souvislosti s touto webové stránky: E-mail : contato(v)www.cameralux.cz

Pokud jste byli e-mailem třetí stranou v jakékoli věci, který je připojen k této stránce, prosím, zprávu na E-mail : contato(v)www.cameralux.cz a naše Zneužívání Tým bude přijmout okamžitá opatření. Uveďte prosím stěžovali,-e-mail ve vaší stížnosti, takže Zneužití Tým může pokračovat v šetření.